Фарба акрилова фасадна База D (у відрі 15л)

Готова до застосування фарба, виготовлена на основі водної дисперсії акрилової смоли. Легко наноситься, добре покриває поверхню, має стійкість до атмосферних факторів: дощу, сонячного випромінювання, морозу і вітру. Фарба є екологічним і нетоксичним продуктом. Утворює матове, гладке покриття, без зморшок і тріщин. Для використання зовні і всередині будинків.
В наличии
852,60 грн.

Гідрофобна фарба для нанесення малярських покриттів на наступні поверхні: цементні і цементно-вапняні штукатурки, тонкошарові мінеральні і дисперсійні штукатурки, бетон, гіпсові матеріали, гіпсокартонні плити. Її не слід наносити на вапняні штукатурки, клейові, олійні фарби, на лаковані і пластмасові поверхні. Якщо фасад, призначений для фарбування, перебуває на території, де може виникати підвищена концентрація спор мохів, водоростей і т.п. (напр., на околицях лісу, водойм), рекомендується підвищити стійкість фарби шляхом додавання біоциду (додаткове запобіжне покриття).

Склад: водна дисперсія акрилової смоли, мінеральні наповнювачі, пігменти

Густина: приблизно 1,45 г/см3

Паропроникність покриття: ≥ 140 г/м2 24 год.

Стійкість покриття до мокрого чищення: ≥ 5000 циклів

Упаковка:
Ємкість 5 л, по 80 штук на піддонах.
Ємкість 15 л, по 33 штуки на піддонах.

Зберігання:
До 12 місяців від дати виготовлення у сухому місці, в неушкоджених фабричних упаковках, при температурі від +5°C до +25°C.

Нормативний документ:
PN-З 81913:1998

Написать отзыв