Штукатурка силиконовая (DE) Silikon-Fassadenputz R20,30 25кг

Готова до застосування структурна штукатурка на основі силіконової смоли
В наличии
1 519,23 грн.

Готова до застосування структурна штукатурка на основі силіконової смоли. Застосовується в якості фінішного покриття з фактурою «короїд» на фасадах. Призначена для нанесення на мінеральні штукатурки, бетон, підготовлену цегельну основу, поверхні систем теплоізоляції фасадів, гіпсокартон, ДСП, QSB і OSB. Рекомендована для оздоблення фасадів у місцях з високим агресивним впливом. Може застосовуватись для створення міцних зносостійких покриттів всередині приміщень. Не підходить для поверхонь з сольовими плямами, а також для поверхонь з пластмаси. Властивості

 для внутрішніх та зовнішніх робіт

 висока ступінь дифузії водяної пари

 висока атмосферостійкість

 захищена від грибкових і водоростевих пошкоджень

 водовідштовхуюча

 розмір зерна - 2,0мм; 3,0 мм

Колір Білий

Технічні данні

Щільність: 1,7 ± 0,1 кг/дм3 Коефіцієнт водопоглинання: w < 0,2 кг/(м² · год0,5); Еквівалент дифузії повітряного шару: Sd H2O<0,12м Зазначені величини є зразковими, вони можуть незначно змінюватись через використання натуральної сировини. Зв’язуюча речовина Модифіковане зв’язуюче на основі силіконової смоли Склад Діоксид титану, водна полімерна акрилова дисперсія; модифіковане зв’язуюче на основі силіконової смоли, функціональні домішки, мінеральні наповнювачі, вода. Гранично допустима концентрація летючих органічних сполук (ЛОС) для матеріалів категорії А/l, згідно директиви ЄС, становить 200г/л (2010); даний продукт містить <30 г/л ЛОС.

Витрата

Для зерна 2,0 мм − 2,6кг/м² ; для зерна 3,0 мм − 3,4кг/м² по рівній поверхні. В залежності від зернистості і рівності поверхні витрата може змінюватись.

Особливості

Для надання штукатурці додаткових антигрибкових властивостей рекомендується додати перед нанесенням антиплісняву домішку düfa Schimmelstopp з розрахунку 250 мл на 25 кг штукатурки і ретельно перемішати. Чистка інструментів Інструменти промити водою відразу після закінчення робіт. Час висихання Час висихання ― 24 години при температурі +20°С і вологості повітря 65%. Повне висихання і перефарбування через 2-3 дні. Температура нанесення Виконувати роботи при температурі від +5°С до +30°С і вологості повітря менше 80%. Колерування Підлягає машинному колеруванню за системою SELEKT, також барвником düfa Vollton-und Abtönfarbe D230 (не додавати більше 5%). На одну площину наносити штукатурку, що має один номер партії або ретельно перемішати продукцію з різних партій між собою!


Написать отзыв