IQ DECORPLAST (ACRYL) 25 кг

Для виконання декоративної тонкошарової обробки «камінцева» фактури всередині і зовні будинків.
В наличии
719,80 грн.

Штукатурка Полімерна Vamiut IQ DecorPlast Acryl призначена для декоративної обробки поверхонь всередині і зовні будинків, по бетонних, підготовлених цегляних, обштукатурених основах і в системах теплоізоляції фасадів, а також всередині приміщень по основах з гіпсу,гіпсокартону,деревостружковихплит(після обробки їх ґрунтовками Vamiut IQ Grunt і Vamiut IQ QuartzGrunt). Не можна застосовувати для обробки цоколя.

Підготовка основи здійснюється згідно ДСТУ-Н Б А.3.1 -23: 2013 і ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою і міцною, безвидимих руйнувань.Перед застосуванням штукатурки основа очищається від пилу, напливів,масляних плям та інших речовин,щозменшують адгезію розчину до основи. При необхідності заснування повинні бути вирівняні, наприклад, за допомогою VamiutIQ OuterPlast.Зовні будівельМіцні і щільні цементно-піщані і цементно-вапняні штукатурки («вік» не менше 14 діб), бетонні основи («вік» не менше 3 місяців,вологість 4%), міцна безшовна цегляна кладка («вік» не менш 28 діб) перед нанесенням штукатурки попередньо обробляютьсяVamiut IQ QuartzGrunt. Неміцні основи, а також основи з високою всмоктуючою здатністю попередньо необхідно обробитиґрунтовкою Vamiut IQ Grunt, а потім через 4 години нанести шар Vamiut IQ QuartzGrunt. Штукатурки наносяться після повноговисихання Vamiut IQ QuartzGrunt.Всередині будівельГіпсові основи вологістю менше 1% і основи з сильно всмоктуючих цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок необхіднопопередньо заґрунтувати ґрунтовкою Vamiut IQ Grunt,а потім нанести Vamiut IQ QuartzGrunt і витримати до повного висихання.Малярські покриття з клейових або вапняних фарб слід ретельно видалити, а поверхню заґрунтувати Vamiut IQ QuartzGrunt.Покриття з олійних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника, а потім всю поверхнюобробити ґрунтовкою Vamiut IQ QuartzGrunt.ҐрунтовкуVamiut IQ QuartzGrunt рекомендується застосовувати в кольорі,наближеномудо кольоруштукатурки.


Склад: водна дисперсія синтетичних смол з мінеральними наповнювачами та модифікаторами 3 Щільність: 1,6 кг/дм Температура основи при застосуванні розчинної суміші: от +5°Cдо +30°C Стійкістьдо впливудощових опадів: через 24 години Часутворення поверхневої плівки: близько 15 хвилин Еквівалентопорудифузії водяної пари повітряного прошарку,Sd (м): -зерно 1,0 мм: 0,24 -зерно 1,5 мм: 0,25 -зерно 2,0 мм: 0,26 -зерно 2,5 мм: 0,27 2 05 Коефіцієнтводопоглинання,не більше: 0,15 кг/(м • год ) Витрати* Vamiut IQ DecorPlast Acryl: Фактура «Камінцева»: 2 -зерно 1,0 мм: від 1,7до 2,0 кг/м 2 -зерно 1,5 мм: від 2,5 до 2,8 кг/м 2 -зерно 2,5 мм: від 3,9 до 4,2 кг/м Фактура «Короїд»: 2 -зерно 2,0 мм: від 2,7до 3,0 кг/м 2 -зерно 3,0 мм: від 4,2 до 4,5 кг/м

Написать отзыв